Budownictwo

Firma
K&K HydroBud Sp. z o.o.
ul.Piastowska 1/308
47-200 Kędzierzyn-Koźle
NIP PL 749-203-64-89
Kontakt

Prezes Zarządu:


Krzysztof Klein
Telefon: +48 606 428 430
k.klein@kk-hydrobud.eu

Kierownik projektów:


mgr inż. Łukasz Rurak
Telefon: +48 696 053 435
l.rurak@kk-hydrobud.eu

Dział Techniczny:


mgr inż. Rafał Glagla
Telefon: +48 784 554 754
r.glagla@kk-hydrobud.eu

mgr inż. Marcin Polanik
Telefon: +48 694 398 009
m.polanik@kk-hydrobud.eu

mgr inż. Marcin Żuchowicz
Telefon: +48 698 616 741
m.zuchowicz@kk-hydrobud.eu

inż. Ditmar Piechaczek
Telefon: +48 696 053 435
d.piechaczek@kk-hydrobud.eu

Specjalista ds. BHP i PPOŻ.:


dr Romuald Durecki
Telefon: +48 698 616 741
r.durecki@kk-hydrobud.eu

Koordynatorzy budów:


Hubert Klein
Telefon: +48 668 039 732
h.klein@kk-hydrobud.eu

Piotr Friedla
Telefon: +48 662 269 356
p.friedla@kk-hydrobud.eu

Biuro:


Telefon: +48 77 550 66 16
Tel. kom.: +48 696 052 879
Fax: +48 77 543 25 01

Kornelia Klein
kkornelia@kk-hydrobud.eu

Anna Magosz
biuro@kk-hydrobud.eu

mgr Karina Kern
k.kern@kk-hydrobud.eu

Koordynator ds. Administracyjno-budowlanych:


Sebastian Wiecha
Telefon: +48 77 550 66 16
s.wiecha@kk-hydrobud.eu

Z K&K Hydrobud do wykończonego obiektu. Na trend "wykończony pod klucz" zareagowaliśmy już wcześniej i oferujemy naszym klientom obszerną ofertę usług. Przy tym K&K Hydrobud może wznieść więcej niż tylko odporne na wpływy atmosferyczne zamknięte budynki w stanie surowym. Ekonomiczne budowanie jest naszym wyznacznikiem. Na podstawie kosztorysu opracowujemy razem z klientem optymalny projekt. K&K Hydrobud umożliwia w ten sposób budowle wykończone "pod klucz" bez przymusu standardowego rozwiązania.

Wysoko wykwalifikowane i dobrze zorganizowane zespoły współpracują ze sobą najkrótszymi drogami komunikacji, aby umożliwić jak najszybsze zrealizowanie Państwa życzeń.

Jeśli skonsultują Państwo z nami swój pomysł, wybierzemy idealnie dobraną osobę planującą oraz architektów, dzięki czemu szybciej osiągniecie zamierzone efekty i Państwa inwestycje budowlane zostaną przekazane do użytku.

Co oznacza wykończenie pod klucz? Przekręcamy klucz w zamku i od razu użytkujemy. Jako solidne przedsiębiorstwo, nasz kompletny serwis umożliwia rzetelne wykonanie wszystkich prac budowlanych, zarówno przed, jak i po zakończeniu usługi: kontakty z urzędami, rozpisanie planów budowlanych, usługi inżynierskie, prace murarskie i betoniarskie, dostawa gotowych części betonowych i betonu sprężonego, budowa szos i dróg, oraz urządzanie wnętrz.
Państwo mają swoją wizję - my ją zrealizujemy!