BUDOWNICTWO LOGISTYCZNE I MAGAZYNOWE

Nowe centra logistyczne oraz budynki magazynowe utrzymują tendencje wzrostowe w budownictwie obiektów magazynowych i przemysłowych. Specjalizujemy się w znajomości procesów magazynowych i logistycznych. Kluczowym zadaniem takich obiektów jest stworzenie funkcjonalnego układu w połączeniu z odpowiednim systemem składowania, rozwiązaniami konstrukcyjnymi i lokalizacją, a przede wszystkim wymaganiami klienta.

BUDOWNICTWO PRODUKCYJNE

Jako projektanci oraz Generalny Wykonawca działamy na polskim rynku od wielu lat realizując obiekty przemysłowe w szerokim tego pojęcia znaczeniu. Zarówno w branży Automotive jak i produkcji materiałów z branży spożywczej, chemicznej, kolejowej, meblarskiej, metalurgicznej, precyzyjnej obróbki metali, ciepłownictwa itp.

BUDOWNICTWO BIUROWE

Z budową zakładu produkcyjnego, centra logistycznego, magazynu lub samego otwarcia się firmy wiąże się potrzeba pomieszczeń biurowych. Aby temu sprostać stawiana jest ogromna ilość budynków przeznaczonych na pomieszczenia biurowe, a także części socjalne zakładów. Budynki z tej gałęzi budownictwa charakteryzują się rozwiniętą funkcjonalnością, oferując klientowi różnorodność rozwiązań w jednym miejscu w czym firma K&K HydroBud bierze czynny udział jako Generalny Wykonawca i jako biuro projektowe.

MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH

Wykonanie kompletnego montażu konstrukcji stalowych w zakresie budownictwa logistycznego, produkcyjnego, specjalistycznego itp.

SPECJALISTYCZNE

Oprócz podstawowych działów budownictwa kubaturowego firma K&K HydroBud posiada specjalistyczne kwalifikacje do realizacji obiektów z innych gałęzi np. remonty zbiorników na wodę pitną, które coraz częścią stają się obiektami strategicznymi na rynku.

SZYBKI KONTAKT

K&K HydroBud Sp. z o.o.
ul. Głogowska 32, 47-208 Pokrzywnica

Telefon: +48 77 552 01 50
Fax: +48 77 552 01 70

Pracowaliśmy dla